Hlavní stránka Aktuality Nove Variabilní symbol ZŠ
Variabilní symbol ZŠ PDF Tisk Email
Středa, 26 Září 2018 07:29

Vážení rodiče,

v souvislosti s GDPR používejte v případě plateb na účet Základní školy nebo SRDPŠ nový variabilní symbol. Tento VS mají žáci zapsaný v žákovské knížce (jiná sdělení - 3.-5. třída) nebo v notýsku (1. - 2. třída).

Jedná se o platby za školní družinu nebo za ozdravné pobyty. Tento VS zůstane dětem po dobu docházky do naší ZŠ.

VS platný k placení obědů je jiné číslo, které se páruje s programem na ŠJ a obdrželi jste ho na konci školního roku (rodiče prvňáků v září). Pokud tento VS nemáte, obraťte se na vedoucí ŠJ, případně na třídního učitele.

Děkujeme

Aktualizováno Středa, 29 Květen 2019 12:49
 

Odebírat novinky

Jméno
EmailZs a Ms Mikulovice 2011          Valid XHTML and CSS.