McDonald Cup PDF Tisk Email
Pátek, 03 Květen 2019 12:23

V pátek 3.5. jsme se zúčastnili turnaje v kopané McDonald Cup. Hrálo se na hřišti PAMAKO na Hůrkách v Pardubicích.

Mikulovice reprezentovali: Dominik Tuza, Petr Pecháček, Lukáš Vohralík, Kryštof Šisler, Michal Večeřa, Filip Taraba, Damián Marko, Pavel Vencl a David Slavík.

V prvním zápase jsme narazili na školu Bratranců Veverkových. Po vyrovnaném boji jsme prohráli 0 : 1.

V dalším zápase nás čekali reprezentanti ZŠ Ohrazenice. Michal Večeřa v úvodu zápasu vstřelil gól. Těsné vítězství jsme uhájili díky výborné obraně Petra Pecháčka a Dominika Tuzy a zákrokům Davida Slavíka v bráně.. Výsledek tedy 1 : 0 pro Mikulovice.

K poslednímu zápasu jsme nastoupili proti ZŠ Staňkova. Opět jsme šli brzy do vedení díky dalekonosné střele Pavla Vencla a měli jsme i pár dalších povedených akcí. Obrana v čele s Davidem fungovala skvěle, Damián běhal jako motorová myš, Filip bránil i útočil, Kryštof a Lukáš na pozici zálohy skvěle posouvali míče dopředu. Zápas jsme vyhráli 1 : 0.

Celkově tedy jedna prohra a 2x vítězství, skvělý výkon, a i když jsme těsně nepostoupili, páteční dopoledne jsme si užili a dokázali jsme si, že hrát a

vyhrávat se dá proti každému mužstvu.

Aktualizováno Čtvrtek, 09 Květen 2019 08:48
 

Odebírat novinky

Jméno
EmailZs a Ms Mikulovice 2011          Valid XHTML and CSS.