Hlavní stránka Aktuality Nove Pohlaď kočce (d)Uši
Pohlaď kočce (d)Uši PDF Tisk Email
Pondělí, 18 Listopad 2019 09:33

 

Milí kamarádi,

tak nám rok utekl jako voda a my už opět organizujeme další ročník našeho benefičního koncertu „POHLAĎ KOČCE (d)UŠI“. Jsme velice rádi, že se nám daří spolupracovat s lidmi, kterým není lhostejný osud opuštěných, nemocných a často i týraných zvířat. Mezi takové počítáme i Vás, protože již v minulosti jste se rozhodli nám pomoci.

Letos již 8. rokem pořádáme společně se spolkem Kočičí naděje tento benefiční koncert. Výtěžek z koncertu jde do jeho depozit, kde se dobrovolníci o zvířátka starají až do jejich vyléčení. Ta jsou pak předávána do rodin, kde se o ně dobře starají a mohou žít již normální život. Letos se budeme všichni těšit na vystoupení chlapeckého sboru BONIFANTES, který se představí výběrem z repertoáru k adventnímu času. Pozvání přijal i folklorní soubor MARCIPÁNEK a děti ze ZUŠ Slatiňany s baletním vystoupením.

Pokud se rozhodnete nás podpořit a zapojíte se do sbírky krmiva pro zvířátka, budeme velice rádi. Sbíráme opět krmení sušené, ale i konzervy, kapsičky, prostě cokoliv, co mohou zvířátka konzumovat.

Samozřejmě zveme Vás i Vaše rodiče na koncert, pozvánku posíláme současně s tímto dopisem. Cena vstupenky je stále stejná – Kč 90,-. Můžete ji zakoupit na koncertě, ale i dopředu, pokud byste si ji přímo ve škole objednali, doručíme ji přímo k Vám. Rezervace vstupenek: Bartošová 777 270 033

Máme k prodeji i nový kalendář na rok 2020 s fotkami našich svěřenců z depozit. Jeho cena je zvýhodněná – Kč 120,-.

Všem Vám předem děkujeme za ochotu a pomoc a budeme se těšit, že se třeba na koncertu potkáme!

klienti Denního stacionáře Slunečnice

 

Odebírat novinky

Jméno
EmailZs a Ms Mikulovice 2011          Valid XHTML and CSS.