Hlavní stránka Aktuality
SRDPŠ PDF Tisk Email
Středa, 20 Březen 2019 11:07

Ve středu 27. 3. se od 15,00 do 17,30 hodin koná konzultační odpoledne - informace o prospěchu a chování žáků školy.

Zápis do MŠ 2019 PDF Tisk Email
Čtvrtek, 28 Únor 2019 10:17

Zájemci o umístění svého dítěte do MŠ k předškolnímu vzdělávání si vyzvednou žádost o přijetí.

1) v budově MŠ

2) stáhnou si ji ze stránek školy www.zs-mikulovice.cz, mateřská škola, dokumenty

Vyplněnou žádost odevzdají dne 9. 5. 2019 v době 10 - 11 hodin nebo 16 - 17 hodin v budově MŠ. Zároveň dostanou registrační číslo žádosti. Výsledek zápisu se dozvědí zveřejněním výsledků na internetových stránkách školy, na budově MŠ a ve vývěsce OÚ. Ve výsledcích budou uvedena registrační čísla přijatých a nepřijatých dětí.

Pokud počet zájemců přesáhne kapacitu mateřské školy, bude postupováno v souladu s kritérii přijetí platných v našem předškolním zařízení.

Aktualizováno Úterý, 05 Březen 2019 15:30

ples školy - výsledek PDF Tisk Email
Pondělí, 18 Únor 2019 13:35

Vážení rodiče a přátelé školy,

dovolte, abychom  poděkovali všem, kteří se jakkoliv podíleli (zakoupením vstupenky, darováním ceny do tomboly) na školním plese, který proběhl v OD Ostřešany v pátek 15.2.2019.

Do pokladny SRDPŠ ZŠ Mikulovice přibude 10 163 Kč, které budou použity na akce pro žáky školy v roce 2019.

Zápis do ZŠ 2019 PDF Tisk Email
Středa, 27 Únor 2019 11:46

Abychom předešli dlouhému čekání, můžete si rezervovat den i čas zápisu na adrese

Objednaní budou uspokojeni přednostně.

Termín zápisu:

Zápis do 1. třídy ZŠ Mikulovice proběhne ve dnech 3. a 4. dubna 2019 od 14,15 do 18,00 hodin.

Povinnost rodičů (zákonných zástupců) zapsat dítě do základní školy vychází ze zákona č. 561/2004 v platném znění § 36, odst. 4.

Povinná školní docházka začíná pro děti, které dovrší do 31. 8. 2019 věku 6 let.

Odklad povinné školní docházky:

Není-li dítě tělesně nebo duševně přiměřeně vyspělé a požádá-li o to písemně zákonný zástupce dítěte nejpozději v době zápisu dítěte k povinné školní docházce, odloží ředitel školy začátek povinné školní docházky o jeden školní rok, pokud je žádost doložena doporučujícím posouzením příslušného školského poradenského zařízení, a odborného lékaře nebo klinického psychologa. Začátek povinné školní docházky lze odložit nejdéle do zahájení školního roku, v němž dítě dovrší osmý rok věku.

I v případě žádosti o odklad povinné školní docházky je nutné se k zápisu dostavit.

Žádost o odklad obdržíte v den zápisu v ZŠ.

Registrační číslo:

Při zápisu každé dítě obdrží registrační číslo. Pod tímto číslem získá zákonný zástupce informaci o přijetí/nepřijetí dítěte na webových stránkách školy (www.zs-mikulovice.cz), ve vývěsce OÚ a na přístupném místě budovy školy. Seznamy budou zveřejněny minimálně po dobu 15 dnů.

O přijatých žácích škola vystaví „Rozhodnutí o přijetí“. Rozhodnutí o přijetí nabývá právní moci uplynutím 15 dnů od vyvěšení. V případě, že žák do naší školy nenastoupí, je zákonný zástupce povinen toto škole oznámit osobně, písemně, e-mailem ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ).

S sebou:

Rodiče (zákonní zástupci) u zápisu předloží rodný list dítěte, občanský průkaz zákonného zástupce (doklad o trvalém bydlišti) a případně zdravotní průkaz dítěte (očkovací průkaz).

Dotazníky 2019 PDF Tisk Email
Neděle, 17 Únor 2019 18:47

Vážení rodiče,

ke škole se můžete vyjádřit prostřednictvím tradičních anonymních dotazníků, které Vám měly předat Vaše děti. Pokud by dotazník ztratily nebo nedostaly pro nepřítomnost, oslovte prosím třídní učitele prostřednictvím dítěte, mailem nebo telefonicky a on Vám dotazník vydá (pošle).

Budeme rádi, když dotazník vyplníte. Je pro nás důležitou zpětnou vazbou.

« ZačátekPředchozí12345DalšíKonec »